Zabávač Jano Slota

Autor: Ján Serbák | 2.5.2010 o 14:19 | (upravené 18.10.2011 o 17:54) Karma článku: 13,59 | Prečítané:  3454x

Kto dnes nepozeral na STV 1 diskusnú reláciu "O 5 minút 12", môže ľutovať. V takej forme som Jana Slotu ešte nevidel a dávno som sa tak dobre nepobavil. V diskusnej relácii bol s moderátorom STV sám a mal k dispozícii takmer celú hodinu. STV by mohla zostrih z tejto relácie, najmä z jej druhej polovice, s úspechom zaradiť do silvestrovského programu.

Jano sa tradične obul do Maďarov, tých za Dunajom, aj do tých našich. Most-Hid podľa neho "stavia mosty, aby po nich mohli prísť maďarské tanky". Moderátorovi v tejto súvislosti povedal: "Vy tu splietate o zemiakoch a tu sa váľajú guľomety a tanky." V súvislosti s kauzami SNS Slota povedal, že všetci by sme chceli byť anjelmi a "plápolať tu v bielych plášťoch s bielymi krídlami". Emisie z emisnej kauzy prirovnal ku "vzduchu", ktorý má každý človek v sebe a musí ho občas vypustiť, aby ho neroztrhlo. Moderátora relácie odhadol, ako sa tak naňho pozeral, že za celý život určite tonu "vzduchu" vypustí. O našom ministrovi zahraničných vecí povedal, že sa správa, ako minister celej galaxie a popritom trčí niekomu z riti. Keď ho moderátor upozornil, že "z riti" je vulgárny výraz, ktorý by v televízii nemal používať, náš najnárodnejší Jano mu vysvetlil, že je to výraz odborný. Na otázku moderátora, čo by zakázal, odpovedal že sprievod lesbičiek a "buzikov". K diváckej otázke, ako chce poriešiť rómsky problém, povedal: "kto nechce pracovať, nebude papkať".

Škoda, že si viac periel z tejto "zábavnej relácie" nepamätám, pred obedom som sa totiž, podobne ako Jano, trocha "posilnil". Však si tie najväčšie perly Janovho ducha určite vypočujete večer v Televíznych novinách.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nezabudli sme a nesmieme zabudnúť

Dnes si pripomíname, prečo je dôležité, aby sa z našej pamäti nestratili príbehy z čias vojny.

AUTORSKÁ STRANA MICHALA HAVRANA

A kto tu chce vojnu s Ruskom? (píše Michal Havran)

Nemusíme pripomínať, že nočný vlk a zajac je pôvodom kriminálny gang.


Už ste čítali?